Değerli Yatırımcı Adayımız;

Öncelikle, İrfay Gıda İrfa markamıza Bayi adayı olmak için göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.

İrfay Gıda ailesi olarak ‘’ Sektörde, çalışanları ile birlikte, her zaman yenilikçi, sağlıklı, kaliteli, hijyenik ve doğal lezzetli ürünler sunan, müşteri beklentilerinin üzerinde hizmet veren ve çağın gerektirdiği değişimlere açık teknoloji ve trendleri takip eden, kendini yenileyebilen kalıcı, istihdama ve ülke ekonomisine katkı sağlayan Lider Marka olmak ‘’ için yola çıktık ve bu vizyonumuzla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Düşük yatırım maliyeti ve yatırımın hızlı geri dönüş oranı nedeniyle en çok bayilik talebi alan sektör için siz değerli yatırımcı adaylarımıza bayilik giriş bedeli (isim hakkı bedeli), Yıllık Kar Payı ve Royality fee (ciro primi) almadan yatırım fırsatı sunmaktayız.

Yatırım süreçlerinizin başlaması için Bayilik Ön Başvuru ve Bilgilendirme Formunu doldurup başvurunuzun onaylanması ile Bayilik Sözleşmesi imzalamanız yeterlidir.

Kendi işinizin sahibi olmak isteyebilir, Düşük yatırım bütçesine sahip olabilirsiniz,
İşletmenizde disiplinli ve sistemli çalışmanız, kendi işinizin başında durmanız veya işe yeterince ve verimli zaman ayırabilmeniz,  enerjinizi ve tecrübelerinizi yaptığınız işe ve şubeye aktarmanız, düşük bütçe ile kendi işinize sahip olmanız adına ortak hedeflerimiz için önemlidir.

Bu çalışma prensipleri doğrultusunda düşük yatırım bütçeleri ile şube sahibi olabilir ve yatırımınızı kısa vadede geri kazanabilirsiniz.

‘Ben bu işi bilmiyorum, nasıl yaparım, endişesi taşıyor olabilirsiniz,
İşletmecilerimiz hem İrfa Çiğ Köfte işletim standartlarını ve hem de İrfa markamızın koşulsuz müşteri memnuniyeti benimsemeleri için bayilik sözleşmesi imzaladıktan sonra şubeyi açmadan önce isterlerse İstanbul merkezimizde veya şubelerimizde 1 haftalık aday eğitim programına tabi tutulmaktadır. Böylece işletmecilerimizin hiç bilmedikleri bir işi yüksek motivasyon ile yapabildikleri ve aynı zamanda ekiplerini eğitebilecekleri bir ortam sunmaktayız.

Operasyon ekibimiz ile açılış sürecinden başlamak üzere size işinizi geliştirme aşamasında her türlü desteği ve bilgiyi sağlıyoruz. Açılış sürecinde lokasyon analizi, dükkân iç tasarım, şirket kurulumu ve şubenin resmi işlemleri, açılışa yönelik pazarlama planı ve şube açıldıktan sonra işin geliştirilmesi, eğitim konusunda size destek vermektedir.

Müşteri odaklı olmalıyız,
Öncelikle sizler bizim müşterimizsiniz, bu vesile ile hem sizler hem sizin Müşterileriniz işimizin en önemli parçasıdır. Müşterinin olmadığı durumda üretimin, şubelerin, bayilerin ve markanın olması hiçbir şey ifade etmemektedir. Müşteri varsa siz varsınız, müşteri ve siz varsanız, biz varız. Satış yapabilmemiz için müşteriye ve müşterinin daha sık alışveriş yapmasına ihtiyacımız vardır. Bu nedenle işimizin her aşamasında öncelikli olarak biz size sizde müşteriye odaklı olmalısınız.
Üretim ve Ar – Ge çalışmalarımıza her zaman sizinde fikirleriniz ile devam etmeliyiz,
Müşterilerimize en lezzetli ürünleri sunabilmek ve zengin ürün çeşitliliğimizi daha da arttırmak amaçlı Ar- Ge çalışmalarımız sürekli devam etmektedir.

Saygılarımızla

İRFAY GIDA